Dış Ticaret, Yatırım ve Teşvik Danışmanlığı

Dış Ticaret, bir ürünün tedarikinden, yurtdışı alıcılara teslimine kadar olağanüstü dinamik ve karmaşık yapısı ile uzmanlık gerektiren bir konudur. Dış ticaret faaliyeti yürüten firmaların operasyonel faaliyetlerini yürütürken bu dinamik yapıyı anlama ve takip etme noktasında desteğe ihtiyaç duyduğu bir gerçektir.
Alım satım sözleşmeleri, ödeme ve teslim şekillerinde yaşanan sorunlar, uluslararası nakliye ve lojistik hizmetleri ve buna ilişkin operasyonel süreçler, serbest bölgelerde şirket kurulumu ve işleyişi, vergi iadeleri, Eximbank kredileri ve diğer devlet yardımları ya da teşvikler her bir alan bilgi ve deneyim gerektirir.
Consultürk Global, deneyimli, bilgi birikimi olan ve yabancı dil bilen uzmanlarıyla dış ticarete dair danışmanlık hizmetleri konsepti içerisinde, devletin üretim, ar-ge ve ihracata yönelik teşvik uygulamaları hakkında size destek oluyor. Ayrıca Türkiye’de yatırım yapacak, ortaklık kuracak veya distribitörlük verecek yabancı yatırımcılara bu işlemlerinde yardımcı oluyoruz. En hızlı bir şekilde şirket kurulumundan alınacak teşviklere kadar her türlü süreci, sizin adınıza en iyi şekilde yönetiyoruz.

  error: Tüm Hakları Saklıdır.
  ADRES

  Balmumcu Mahallesi, Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt.
  Kat.6 No: 74 Daire:18
  Beşiktaş | İstanbul

  TELEFON

  0 (212) 803 00 53
  0 (553) 803 97 53

  E-POSTA

  info@consulturkglobal.com

  Cart