Consultürk Global Logo-d
ADRES

Eğitim Mh., Poyraz Sokak, No:12
Consultürk Plaza
Kadıköy/İstanbul


TELEFON

+90 216 550 29 40
+90 (553) 803 97 53


E-POSTA

ik@consulturkglobal.com


CE Belgesi Danışmanlığı

Gereken ürün grupları için CE belgesi alıp, ürününe CE işareti iliştiren üretici, ürününün tüm yasal (yönetmelik ve standartlara) gereklere uyduğunu ve ürünlerinin ekonomik alan içerisinde satılabileceğini deklare eder.

CE belgesi iş dünyasına ve tüketicilere iki ana fayda sağlar. İş dünyası CE işareti taşıyan ürünlerin AEA da hiçbir engellemeye tabi tutulmadan satılabileceğini, tüketicilerde satın aldıkları ürünlerin aynı düzey temel sağlık, güvenlik ve çevresel koruma gereklerini karşıladıklarını bilir.

Ürünlerinin bu temel gereklere uyguluğunu değerlendirmek, bu çerçevede teknik dosya hazırlamak, gerektiği durumlarda CE belgesine sahip olmak, AT Uygunluk Deklarasyonunda (AT Uygunluk Beyanı) bulunmak ve ürünlerine CE işareti iliştirmek üreticilerimizin sorumluluğundadır.

CE İşareti, Avrupa Direktifleri kapsamında ürünlerinin uygunluğunun onaylanmış kuruluşlarca değerlendirilmesi neticesinde, başarılı sonuçlara binaen üreticilerin ürünlerine iliştirmeye hak kazandıkları, Fransızca avrupa uygunluk kelimelerinin baş harflerinden oluşan işarettir. Gerçekleştirilen uygunluk değerlendirmesi neticesinde, onaylanmış kuruluşlarca ilgili direktif kapsamında CE Sertifikası yayınlanır. Tüm bu süreç CE Belgelendirme süreci olarak tanımlanır. Testroof, CE Belgelendirme sektöründe faaliyet gösteren, tecrübeli ve teknik donanımı yüksek kadrosu ile güven veren, müşterilerine her zaman samimiyetle yaklaşan, işinde özenli, iş bitirici test ve sertifikasyon kuruluşudur. Sitemizde, eğitim takviminden güncel eğitimlerimize göz atabilir, öğrenmek istediğiniz diğer konular hakkında sık sorulan sorular, haberler ve forum sayfalarımızdan bilgi edinebilirsiniz. “CE Belgesi Danışmanlığı hizmetimizle ilgili detaylı bilgi için Bize Ulaşın
Consulturk Global WhatsApp