Consultürk Global Logo-d
ADRES

Eğitim Mh., Poyraz Sokak, No:12
Consultürk Plaza
Kadıköy/İstanbul


TELEFON

+90 216 550 29 40
+90 (553) 803 97 53


E-POSTA

ik@consulturkglobal.com


Gümrük Müşavirliği Sınavı & Hazırlık Kampları

Her yıl yapılan Gümrük Müşavirliği A Karnesi Sınavı sektörümüze Gümrük Müşavirleri kazandırmaktadır. Müşavirlik bu meslekte sertifikalı olmak ve mesleği yapabilirlik açısından tescilli olmak demektir. Gümrük Müşavirliği sınavı iki aşamadan oluşur: yazılı ve sözlü. Gümrük Müşavirliği Sınavı Hazırlık Kursumuzda, konu konu ayrılmış soru ve anlatımlarla özel bir eğitim programı hazırlanmıştır.  Her iki aşama da zorlu bir çalışma dönemi gerektirir. Bu nedenle, Consultürk Akademi bu sınava en iyi çalışma yöntemini belirlemiş olup; öğrencilerine maksimum yarar sağlamaya çalışmaktadır.

Yaklaşık 4 aylık eğitim dönemlerinde, gümrük ve dış ticaret mevzuatını çalışma ve bu mevzuatı öğrenme teknikleriyle onlarca deneme sınavı ile sınava yönelik en iyi hazırlanma yöntemi sunmaktayız. Sınava hazırlanma sürecini bizimle geçirmek sizleri herkesten bir adım öne geçirecektir.

Bu sınavlarda, Consultürk tecrübenin başarıya dönüştüğü yerdir. Sizlerde Gümrük Müşavirliği Hazırlık Kurs kayıtlarıyla ilgili detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

**Güncel yayınlarımıza ulaşmak için  Yücel Karadiş/Soru Bankası – KitapYurdu.com bağlantısı üzerinden yayınlarımıza erişebilirsiniz.Gümrük Müşavirliği Sınavı & Hazırlık Kampları hizmetimizle ilgili detaylı bilgi için Bize Ulaşın
Consulturk Global WhatsApp