Hakkımızda

Hakkımızda

Consultürk Global, Danışmanlık Denetim ve Eğitim Hizmetlerine yeni bir soluk getiriyor. Biz uzman ve deneyimli personelimizle müşterilerimize en akılcı yöntemle en hızlı çözümler üretiyoruz. Çözüm odaklı düşünce sisteminden yana olan şirketimiz kazan kazan birliktelikleri kuruyor. Hemen hemen her sektörde faaliyet gösteren şirketlerimize,gümrük, dış ticaret ve teşvik alanlarında danışmanlık ve denetim hizmetleri veriyoruz.

Globalleşen dünyada bilginin gücü ve sizleri getirebileceği nokta açıktır. Çok hızlı bir sürede dünyaca tanınmış bir marka olabilir veya dünyanın en ücra köşesinden yaratılan bir fikrin anlık olarak etkisinde kalabilirsiniz. İşte bu, her şeyin çok hızlı geliştiği ve değişimin hızlı yaşandığı dünyada, yeni teknolojilerin yeni ilişki tarzları, iş modelleri ve yöntemleri yarattığı düşüncesindeyiz. Bu nedenle, dünyanın seyrine ayak uyduran, geleceğin şekillenişine kafa yoran bir anlayışla, yeni yaklaşımlar ve akılcı çözümler arıyoruz. Şirketimiz bu bilinçle sizlerle sürdürülebilir bir gelecek kurmayı hedefliyor.

Consultürk Global, evrensel bir bakış açısıyla dünyanın her köşesinden gerçek veya tüzel kişilerle stratejik ortaklıklar kuruyor; bu işbirliği ile bizler ticaretin sadece rekabetten ibaret olmadığına; aynı zamanda ticaretteki birlikteliklerin güç ve fayda yarattığına inanıyoruz.

Müşterilerimizin ve işbirliği yaptığımız çözüm ortaklarımızın bizimle çalışmaktan mutluluk duyacağına inanıyor, yeni bir geleceği inşa etmeye hazır olun diyoruz.

Misyonumuz

Bilgi ve iş tecrübelerimden elde ettiğimiz güçle oluşturduğumuz bu yapıyı, hep birlikte sektörün vazgeçilmezleri arasına taşımaktır.

Vizyonumuz

Şirketimizi alanında özgün ve etkili kılmak, kalitesiyle paydaşları arasında seçkin bir konuma getirmektir.
  error: Tüm Hakları Saklıdır.
  ADRES

  Balmumcu Mahallesi, Barbaros Bulvarı, Barbaros Apt.
  Kat.6 No: 74 Daire:18
  Beşiktaş | İstanbul

  TELEFON

  0 (212) 803 00 53
  0 (553) 803 97 53

  E-POSTA

  info@consulturkglobal.com

  Cart